Fotbalová akademie GOFotbal Zlín, z.s.

Mladší přípravka

Turnaje pro kategorie U7, U8 a U9

Zde najdete informace o turnajích pro kategorii mladší přípravky.

Aktuální termíny:

U8 - 11.2.2018, Hala Spytihněv
U9 - 28.4.2018, hřiště Spytihněv

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu turnaje@gofotbal.cz či telefonu 602 404 670.

 

U8 - 11.2.2018, Hala Spytihněv

Datum:neděle 11.2.2018

Určeno pro:

kategorii U8 (ročník 2010 a mladší)

Místo konání: Sportovní hala ZŠ Spytihněv, č.p.216

 

Časový harmonogram:      

 8:30    Zahájení turnaje (začátek prvního zápasu)

13:30   Vyhlášení turnaje

 

Startovné: 1 800 Kč

Soupiska: max. 10 hráčů

Ceny: 1., 2. a 3.místo pohár, sladká odměna, medaile pro všechny

Občerstvení: svačina pro všechny hráče a trenéry + pitný režim; bufet na místě

 

Systém a pravidla turnaje: 

7 mužstev, systémem každý s každým
4 + 1
hrací doba 14 minut
hrací plocha velikosti házenkářského hřiště, aut na jedné straně hřiště
střídání hokejovým způsobem
malá domů je povolena
výkop (výhoz) přes polovinu hřiště zakázán
v případě rovnosti vstřelených branek rozhoduje:

nižší počet obdržených branek
vzájemný zápas
získané body v zápasech turnaje
los

rozhodčí zajišťuje pořadatel

Přihlášené týmy:

11.2.2018

  • 1.FC Slovácko
  • SK Baťov
  • SK Hranice
  • SK Hranice II
  • Slovácká Sparta Spytihněv
  • FC Vsetín
  • 1.FC Viktoria Přerov

 

 

 

U9 - 28.4.2018, hřiště Spytihněv

Datum: sobota 28.4.2018

Určeno pro:

kategorii U9 (ročník 2009 a mladší)

Místo konání: Fotbalové hřiště Spytihněv, č.p.590

 

Časový harmonogram:      

 9:00    Zahájení turnaje (začátek prvních zápasů)

16:30   Vyhlášení turnaje

 

Startovné: 1 800 Kč

Soupiska: max. 10 hráčů

Ceny: 1., 2. a 3.místo pohár a medaile, sladká odměna, nejleší hráč každého týmu

Občerstvení: svačina pro všechny hráče a trenéry + pitný režim; bufet na místě

 

Systém a pravidla turnaje: 

12 mužstev, 2 skupiny po 6 každý s každým + zápasy o umístění
4 + 1
hrací doba 17 minut
výkop (výhoz) přes polovinu hřiště zakázán
o pořadí ve skupinách rozhoduje počet vstřelených branek
v případě rovnosti rozhoduje:

vzájemný zápas
získané body v zápasech
los

rozhodčí zajišťuje pořadatel

Přihlášené týmy:

  1. SK Zlín 1931
  2. TJ Sokol Olšany
  3. TJ Kovo Beluša
  4. 1.FC Slovácko
  5. TJ Sokol Veselá
  6. SDM Domino Bratislava

 

Najdete nás na Facebooku

Události

14.04.2018 09:00
Venkovní turnaj U11, Spytihněv
21.04.2018 09:00
Venkovní turnaj U10, Spytihněv
28.04.2018 09:00
Venkovní turnaj U9, Spytihněv
Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 328
Posledních 30 dnů: 318 | Posledních 7 dnů: 64 | Poslední den: 7

© 2018 Fotbalová akademie GOFotbal Zlín, z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@gofotbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne